15. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
litografie, původní přebal | 43 x 30,7 cm | 14/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
litografie | 53,5 x 43 cm | 55/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
serigrafie, mírně poškozeno | 63 x 44,8 cm | 25/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
121
127
221