>x
Kompozice
001

František Foltýn (1891 - 1976)

Kompozice, 1936

akvarel a tuš na papíře | 32,2 x 55,7 cm | sign. Foltýn 1936

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč