Zimní krajina (S raždím)
002

Jan Hála (1890 - 1959)

Zimní krajina (S raždím), kolem roku 1930

olej na plátně | 74 x 90 cm | sign. J. Hála | rámováno

Znalecký posudek vyhotovila PhDr. Katarína Bajcurová, CSc.; fyzikální optický průzkum provedl Ústav měření SAV, RNDr. Miroslav Hajn, PhD.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 000 Kč