La Femelle
009

Ivo Rozsypal (1942)

La Femelle, 1969 - 2002

olej na plátně | 160 x 130 cm | sign. Ivo Rozsypal 1969 - 2002 | rámováno

LITERATURA: Ivo Rozsypal, str. 322, vlastní náklad, Nový Bor, 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč