Tři figury
015

Jiří Anderle (1936)

Tři figury, 1977

tuš, tužka a pastel na papíře | 62,2 x 90 cm | sign. 10. - 11. 5. 77 J. Andrele | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč