Idolatrie
020

Eduard Ovčáček (1933 - 2022)

Idolatrie, 1989

kombinovaná technika na plátně | 110 x 100 cm | sign. E. Ovčáček 89 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 230 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 250 000 Kč