Vlna
033

Eva Mansfeldová (1950 - 2016)

Vlna, 2007

kombinovaná technika na plátně | 70 x 80 cm | sign. vzadu Eva Mansfeldová 2007 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč