Stará dáma
035

Pavel Šmíd (1964)

Stará dáma, 2012

olej na plátně | 150 x 100 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 60 000 Kč