Schoulená dívka
054

Miloš Axman (1926 - 1990)

Schoulená dívka, nedatováno

bronz | v. 31 cm | sign. M. Axman

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno od Dr. Jiřího Hlušičky.

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč