Proměny proměn I.
071

Jiří Mikeska (1959)

Proměny proměn I., 2010

olej na plátně | 90 x 100 cm | sign. vzadu Jiří Mikeska 2010 | rámováno

Proměny proměn, Studio Paměť, Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč