Fialový ptáček
079

Bohumír Gemrot (1959)

Fialový ptáček, 2019

kombinovaná technika na plátně | 39,5 x 79,5 cm | sign. Gemrot | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč