Lost Found and Continued
087

Marek Nenutil Openmindz360 (1978)

Lost Found and Continued, 2021

olej na plátně | 90 x 80 cm | sign. vzadu Marek Nenutil Openmindz 360

Marek Nenutil, Kulturní centrum Průhon, Praha, 2022

VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč