>x
Dáma s šálou, podle T. Lempické
099

Autor nezařazen

Dáma s šálou, podle T. Lempické, nedatováno

akryl na plátně | 110 x 80 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč