Dívka v negližé, podle T. Lempické
100

Autor nezařazen

Dívka v negližé, podle T. Lempické, nedatováno

akryl na plátně | 110 x 80 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč