Dívka s květinami, podle T. Lempické
101

Autor nezařazen

Dívka s květinami, podle T. Lempické, nedatováno

akryl na plátně | 90 x 61 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč