<x
Přímořská krajina podle G. Klimta
105

Autor nezařazen

Přímořská krajina podle G. Klimta, nedatováno

akryl na plátně | 80 x 80 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč