Rozkvetlý strom
116

Karel Souček (1915 - 1985)

Rozkvetlý strom, 1973

kvaš na papíře | 36,7 x 50,3 cm | sign. Karel Souček 73 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč