Pátek třináctého, album 8x8, 9 ks
121

Jiří Šalamoun (1935 - 2022)

Pátek třináctého, album 8x8, 9 ks, 1980 - 1981

litografie, původní přebal | 43 x 30,7 cm | signováno, datováno | 14/60

VYDAVATEL
Náklad autora, Jiří Lípa, Praha, 1981

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč