Různé, album 8x8, 8 ks
123

Vladimír Novák (1947)

Různé, album 8x8, 8 ks, 1982

litografie, původní přebal | 43,2 x 30,6 cm | signováno, datováno | 5/70

VYDAVATEL
Náklad autora, Jiří Lípa, Praha, 1982

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč