Bajka o vráně a lišce
127

Jiří Šalamoun (1935 - 2022)

Bajka o vráně a lišce, 1987

litografie | 53,5 x 43 cm | sign. Jiří Šalamoun 87 | 55/60 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč