Ulice
132

Jiří Beránek (1945)

Ulice, nedatováno

suchá jehla | 19 x 12,5 cm | sign. Beránek

I. Album Galerie Millénium, Praha, 1999

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč