Před bitvou
137

Ivana Lomová (1959)

Před bitvou, 1994

litografie | 34 x 50 cm | sign. Ivana Lomová 94 | 22/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč