Žabí strach
139

Xénia Hoffmaisterová (1958)

Žabí strach, nedatováno

litografie | 28,5 x 40,3 cm | sign. Xénia Hoffmeisterová | A. E.

I. Album Galerie Millénium, Praha, 1999

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč