Z lesa do lesa
140

Ivana Lomová (1959)

Z lesa do lesa, 1996

litografie | 21,1 x 33 cm | sign. Ivana Lomová 1996 | 39/45

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč