Hádání o budoucím
142

Boris Jirků (1955)

Hádání o budoucím, 1999

litografie | 24,5 x 19,5 cm | sign. Boris Jirků 99 | 82/100

I. Album Galerie Millénium, Praha, 1999

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč