Japonské rákosí
147

František Hodonský (1945)

Japonské rákosí, 2002

litografie | 33,5 x 25 cm | sign. Hodonský 2002 | 9/50

Album díkůvzdání Věře Janouškové, Ostrava, 2002

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč