Souhvězdí
150

Richard Konvička (1957)

Souhvězdí, 2002

litografie, akryl | 42 x 30,2 cm | sign. Konvička 02 | 9/50

Album díkůvzdání Věře Janouškové, Ostrava, 2002

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč