Pocta Karlu Valtrovi, 25 ks
162

Pocta Karlu Valtrovi, 25 ks, 2007

různé techniky na papíře, originální přebal | 42 x 29,5 cm | signováno, datováno | náklad 50 ks

VYDAVATEL
Nákladem autorů, Ostrava, 2007

Eva Adamcová, Marie Blabolilová, Ivan Bukovský, Josef Hampl, Hana Hamplová, Jan Hendrych, Jan Hladík, Jenny Hladíková, František Hodonský, Dagmar Hochová, Miroslav Chlupáč, Ivan Komárek, Richard Konvička, Jiří Lindovský, Jan Měřička, Ondřej Michálek, Pavel Mühlbauer, Ivan Ouhel, Eduard Ovčáček, Karel Pauzer, Jaroslava Severová, Oldřich Smutný, Miloš Ševčík, Miroslav Šnajdr, Jindřich Streit

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč