Nohy
163

Václav Bláha (1949)

Nohy, 2009

litografie | 27 x 38,7 cm | sign. V. Bláha 2009 | A. P.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč