Figura
165

Václav Bláha (1949)

Figura, 2009

litografie | 38 x 29 cm | sign. V. Bláha 2009 | A. P.

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč