Akt
169

Ivan Komárek (1956)

Akt, 2012

akvarel na papíře | 37,5 x 27 cm | sign. Komárek | adjustováno na ručním papíře, rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč