Průlet
173

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Průlet, nedatováno

tuš a tužka na papíře | 24 x 17 cm | sign. C. Bouda | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč