Polohování
179

Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Polohování, 1977

akvarel a kvaš na papíře | 42,2 x 29,9 cm | sign. Načeradský 77

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč