Dívka
184

Václav Rožánek (1913 - 1994)

Dívka, nedatováno

tempera a kvaš na papíře | 30 x 20 cm | vzadu opatřeno verifikací | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč