tempera a kvaš na papíře | 30 x 20 cm | vzadu opatřeno verifikací | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
uhel na papíře | 20,2 x 28,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
tuš a tužka na papíře | 24 x 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
kombinovaná technika na papíře | 44 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
koláž na papíře | 65,5 x 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 21 x 14,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 42,2 x 29,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
tuš a pastel na papíře, oboustranné | 42,2 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 700 Kč
akvarel a tuš na papíře | 55,5 x 36,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 100 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 20 x 12 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
tuš na papíře, oboustranné | 42,2 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 700 Kč
tempera a kvaš na papíře | 30 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 23 x 11 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
kombinovaná technika na papíře | 82 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
kvaš, tuš a pastel na papíře | 41,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
pigment na papíře | 23 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
olej na papíře | 37 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189