Struktura
186

Eva Mansfeldová (1950 - 2016)

Struktura, 1997

kombinovaná technika na papíře | 82 x 61 cm | sign. Mansfeldová 97 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč