L-II.-75
193

Miloš Urbásek (1932 - 1998)

L-II.-75, 1975

serigrafie, mírně poškozeno | 69,5 x 56 cm | sign. Urbásek 75 | 80/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč