serigrafie | 50 x 47 cm | sign. Miloš Urbásek 1982 | 4/15
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
serigrafie, mírně poškozeno | 69,5 x 56 cm | 80/90
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
serigrafie | 59,5 x 59,5 cm | 6/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
serigrafie | 50 x 50 cm | 84/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
serigrafie | 49,5 x 45,5 cm | E. A.
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
serigrafie | 49 x 47,5 cm | 7/7
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
serigrafie | 50 x 47 cm | 4/15
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
193
194
195
196
197
198