Dívka s balónkem
201

František Tavík Šimon (1887 - 1942)

Dívka s balónkem, nedatováno

měkký kryt, akvatinta | 32 x 35,9 cm | sign. T. F. Šimon

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč