Závodní dráha
209

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Závodní dráha, nedatováno

suchá jehla | 15,7 x 24,1 cm | opatřeno razítkem pozůstalosti Kamila Lhotáka | 9/12

PROVENIENCE
Vzadu verifikováno vnukem Kamila Lhotáka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 400 Kč