Záznam
212

Kamil Lhoták (1912 - 1990)

Záznam, nedatováno

suchá jehla | 14,9 x 25,7 cm | opatřeno razítkem pozůstalosti Kamila Lhotáka | 4/18

PROVENIENCE
Vzadu verifikováno vnukem Kamila Lhotáka.

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč