Tristan a Isolda
215

Petra Oriešková (1941 - 2022)

Tristan a Isolda, 1977

litografie | 19 x 12 cm | sign. P. Oriešková 77 | aut. tisk

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 320 Kč