Chrám Sv. Mikuláše
228

František Ringo Čech (1943)

Chrám Sv. Mikuláše, 1991

serigrafie | 35 x 24 cm | sign. Frant. Ringo Čech 91 | 32/200 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč