Píseň o ubohý Anežce Böhmový
240

Iva Hüttnerová (1948)

Píseň o ubohý Anežce Böhmový, 2022

litografie | 32,3 x 26,7 cm | sign. Iva Hüttnerová 2022 | 22/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč