ZPRÁVA O STAVU DÍLA
INTERNETOVÁneděle 4. února 2024od 19.00 h
PRAGUE AUCTIONSVoršilská 3, Praha 129.1. - 2.2.202410.00 h - 18.00 hindividuální po telefonické dohodě
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 57 x 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
akvarel na papíře | 34 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 500 Kč
Zadaný limit je závazný!