neděle 4. února 2024
29.1. - 2.2.2024
lept | 13,5 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
olejové křídy na papíře | 41,7 x 62,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
olej na sololitu, mírně poškozeno | 59 x 83,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
058
060
062