neděle 4. února 2024
29.1. - 2.2.2024
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 55,3 x 38,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš a tužka na papíře | 68 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
litografie | 41,3 x 30 cm | 20/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
094
096
098