neděle 23. dubna 2023
17.4. - 21.4. 2023
olej na plátně | 55 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
olej na kartonu | 59 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
olej na kartonu | 33 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč
šitá koláž | 35 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 200 Kč
olej na kartonu | 24 x 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
olej na plátně | 55 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
pastel na papíře | 30 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
pastel na papíře | 30 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tužka na papíře | 22,5 x 14 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
pastel a tuš na papíře | 40 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 360 Kč
olej na papíře | 34 x 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
kombinovaná technika na papíře | 23 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
tuš na papíře | 29,5 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
kombinovaná technika na papíře | 25 x 19,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
tuš na papíře | 41 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
tempera na papíře | 28 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
kombinovaná technika na papíře | 64 x 51 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 460 Kč
akvarel a tuš na papíře | 52 x 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
035
038
039
042
043
050
095
099
101
103
106
115
116
117
118
121
127
130