Brzy ráno
029

Pavel Šmíd (1964)

Brzy ráno, 2009

olej na plátně | 70 x 60 cm | sign. vzadu Pavel Šmíd 2009

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč