Pohled na město
034

František Vobecký (1902 - 1991)

Pohled na město, nedatováno

kombinovaná technika na papíře | 30 x 44 cm | sign. Vobecký | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč